Aktuellt schema och kommande scheman

Kroppsverkstan Hammarbyhöjden

Ingång: Malmövägen 48/50

Period: 5/11 2019 - 22/12 2019
Måndag
08.45-09.45 SeniorGympa Viktoria
10.00-11.30 Lugn Hatha Jessica
17.30-18.00 HIIT Viktoria
18.15-19.15 LatinMix Victor
19.30-20.45 Hatha Grundteknik Livia
Tisdag
10.30-11.30 Stark Mamma Viktoria
12.00-12.45 Spinning Jocke
17.30-18.00 CirkelFys Jocke
18.15-19.15 Yin Yoga Madeleine
19.30-20.45 Hatha Strong Flow Madeleine
Onsdag
09.00-10.00 SeniorCirkel Viktoria
10.30-11.30 Mamma Bebis Yoga Titti
17.30-18.00 Spinning Viktoria
18.15-19.15 Pilates Boaz
19.30-20.45 Kundalini Yoga Frieda
Torsdag
08.45-10.00 SeniorStyrka Ilona
10.30-11.30 Stark Mamma Viktoria
17.30-18.00 CirkelFys Jannica
19.30-20.15 Soma Move Anneli
Fredag
08.45-09.45 SeniorYoga Anneli
10.00-11.15 Hatha Flow Anneli
17.00-18.30 Afterwork Yinyoga Johan
Lördag
09.30-10.45 Hatha Flow Anna-Lena
Titti
11.00-12.15 Yin Yoga Anna-Lena
Titti
Söndag
10.00-11.30 Kundalini Yoga Frieda
16.15-16.45 CirkelFys Sara
16.45-17.15 Core/Bål Sara
17.30-18.15 Spinning Sara
18.30-19.45 YinYang Yoga Anneli
Titti
Period: 23/12 2019 - 29/12 2019
Lördag
10.00-11.30 YinYang Yoga Niklas
Titti
Söndag
16.15-16.45 CirkelFys Viktoria
16.45-17.15 Core/Bål Viktoria
17.30-18.15 Spinning Viktoria
Period: 30/12 2019 - 5/1 2020
Måndag
18.00-18.30 HIIT Viktoria
18.45-19.45 Pilates Viktoria
Tisdag
09.00-09.30 HIIT Viktoria
09.30-10.00 Core/Bål Viktoria
10.30-12.00 Kundalini Yoga Frieda
Torsdag
18.00-18.45 Soma Move Viktoria
Lördag
10.00-11.30 YinYang Yoga Niklas
Titti
Söndag
16.15-16.45 CirkelFys Viktoria
16.45-17.15 Core/Bål Viktoria
17.30-18.15 Spinning Viktoria
Period: 6/1 2020 - 12/1 2020
Tisdag
18.00-18.30 CirkelFys Viktoria
18.45-19.45 Pilates Viktoria
Onsdag
18.00-18.30 Core/Bål Jocke
18.45-19.30 Spinning Jocke
Torsdag
18.00-18.45 Soma Move Viktoria
Lördag
10.00-11.30 YinYang Yoga Niklas
Titti
Söndag
16.15-16.45 CirkelFys Viktoria
16.45-17.15 Core/Bål Viktoria
17.30-18.15 Spinning Viktoria
Period: 13/1 2020 - 17/5 2020
Måndag
08.45-09.45 SeniorGympa   EJ KLASS 13/4 Viktoria
10.00-11.30 Lugn Hatha   EJ KLASS 13/4 Jessica
17.30-18.00 HIIT   EJ KLASS 13/4 Viktoria
18.15-19.15 Boxercise   EJ KLASS 13/4
13/1-10/2 Vikarierar Viktoria för Victor
Victor
19.30-20.45 Hatha Basic   EJ KLASS 13/4 Livia
Tisdag
10.30-11.30 Stark Mamma Viktoria
12.00-12.45 Spinning Jocke
17.30-18.00 CirkelFys Jocke
18.15-19.15 Yin Yoga Madeleine
19.30-20.45 Hatha Strong Flow Madeleine
Onsdag
09.00-10.15 SeniorCirkel Viktoria
10.30-11.30 Mamma Bebis Yoga Titti
17.30-18.00 Spinning Viktoria
18.15-19.15 Pilates Boaz
19.30-20.45 Kundalini Yoga Frieda
Torsdag
08.45-10.15 SeniorStyrka   EJ KLASS 30/4 Ilona
10.30-11.30 Stark Mamma   EJ KLASS 30/4 Viktoria
12.00-12.45 HIIT   EJ KLASS 30/4 Viktoria
17.30-18.00 Funtionell styrka   EJ KLASS 30/4 Jannica
19.30-20.15 Soma Move   EJ KLASS 30/4 Anneli
Fredag
08.45-09.45 SeniorYoga   EJ KLASS 10/4   EJ KLASS 1/5 Anneli
10.00-11.15 Hatha Flow   EJ KLASS 10/4   EJ KLASS 1/5 Anneli
17.00-18.30 Afterwork Yinyoga   EJ KLASS 10/4   EJ KLASS 1/5
STARTAR 24/1
Johan
Lördag
09.30-10.45 Hatha Flow   EJ KLASS 11/4 Titti
Anna-Lena
11.00-12.15 Yin Yoga   EJ KLASS 11/4 Titti
Anna-Lena
12.30-13.30 Afromix   EJ KLASS 15/2   EJ KLASS 11/4
Endast ojämna veckor
Carola
Söndag
10.00-11.30 Kundalini Yoga   EJ KLASS 12/4 Frieda
16.15-16.45 CirkelFys   EJ KLASS 12/4 Sara
16.45-17.15 Core/Bål   EJ KLASS 12/4 Sara
17.30-18.15 Spinning   EJ KLASS 12/4 Sara
18.30-19.45 YinYang Yoga   EJ KLASS 12/4 Titti
Anneli